| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va spun asa:
sa facem ca un fel de joc-adica sa ne jucam ceva de logica etc.
ne vom juca...cuvinte cu rima!
zice cineva un cuvant si apoi spune altu cu rima!

Răspuns Câştigător
| KimK a răspuns:

Book big grin (carte)

17 răspunsuri:
| Wonderland a răspuns:

Nuc love struck

| Wonderland a răspuns:

Propun cuvantul "papuci" big grin

| nairpic a răspuns:

Chinook ( Vânt cald și uscat care coboară dinspre Munții Stâncoși spre preria nord-americană.)

| nairpic a răspuns:

E chinook uitate mai sus ca ti-am raspuns of omg! ti-am dat si explicatia cuvantului!

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Inger

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Muclaughing

| AAStar a răspuns:

Danseaza!

| Ilinca a răspuns:

Creeaza big grin

| Buburuzzza a răspuns:

Rateaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu incep prima: mimeaza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fb! acum altul: messenger

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau dar nu rimeaza. de fapt nu v-ati dat seama ca nu se gaseste rima! altul este: facebook! cine gaseste rima dau funda!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

****

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atentie! nimeni nu spune un cuvant nou in afara de mine. Wonderland am un cuvant rima: curci! dar tot facebook ramane. hai gasiti! va dau un indiciu: cuban in engleza care rimeaza! cine stie si cine nub-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am zis cuvant in engleza! sa rimeze cu facebook! dar daca nu stiti! am sa mai dau un indiciu: in romana incepe cu litera "c". Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite in engleza incepe cu litera "b"! atunci cand zic propozitia:
I read a... Trebuie cumpletata cu un cuvant in engleza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da da da si da! cine vrea sa fie la curent cu urmatoare o sa dea pe site-ul:http://www.tpu.ro/......nsul-si-o/