| MrWrestleMania a întrebat:

Vreau sa vad cam ce ati alege dintre urmatoarele jocuri:
I)Iron Man 2 sau Spider Man 2

II)GTA San Andreas modat sau GTA 4

III)GTA Vice City sau GTA 3

IV)Counter Strike(CS) sau Cross Fire(CF)

V)Ragdoll Master sau Rubber Ninjas

VI)World of Warcraft(WOW) sau League of Legends(LOL)

VII)Farmerama sau Farmville

VIII)Star Wars Battlefront II sau Star Wars The Clone Wars game

IX)Metin2 sau Cabal online

X)Nos Tale sau S4League

XI)Free Jack sau Marko Ecko Getting Up

Sunt curios sa vad ce alegeti big grin Incercati sa alegeti pentru fiecare sectiune.

4 răspunsuri:
| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

1-spider man, 2-san andreas, 3-vice city, 4-CS, 5-ragdoll masters, 6-WOW, 7-farmerama,8-star wars the clone wars, 9-metin, 10-s4league si 11-free jack :d

| alexxxxxxxxxx a răspuns (pentru alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Spider man,gta san andreas,CF, rubber ninjas,, LOL, star wars clone wars, cabal, nos tale, Marko Ecko getting Up

| KasdfghjNY a răspuns:

WoW all the way.

| ZaCaRA a răspuns:

Iron man2 gta 4 gta vice city CF rubber ninjas wow farmerama swtcwg cabal s4league free jack