| Tibyarad a întrebat:

Vreau sa zugravesc in camera mare si nu stiu cu ce culoare sa fac? parchetl il am culoarea ciresului, mobila e culoarea ciresului, ma gandeam la portocaliu orange deschis sau galben lamaiu, ce imi recomandati, azi dau funda pentru cele mai convingatoare sfaturi, voi ce culori ati ales? multumesc

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu iti recomand galben lamai, care face camera luminoasa!

4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Galben paihappy

| catahardy a răspuns:

Eu am parchet culoare ciresului si mobila culoare ciresului si albastru si peretii sunt galben lamaiu si imi placehappy

| 80Cris a răspuns:

As alege o ''cafea cu lapte'' sau oliv. Mai depinde si ce culoare ai la perdea, canapea, fotolii, covor...Eu personal nu as alege lamai, portocaliu pentru ca nu-mi inspira prea multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege un crem in genul astuia: http://www.total-design-group.ro/img/new_line/7412-CREM.jpg sau un bej: http://www.tencuieliprofy.ro/......bej_1.jpg.