| andyy_3059 a întrebat:

Heiiiii:*::*:* Am si eu o intrebare:
big grin Vreau sa`mi zugravesc camera si nu stiu ce culoare. am mobila maro, si parchetul la fel. insa nu stiu ce culoare sa-mi fac peretii si ce culoare sa fie perdeauawinking
Funda pentru cea mai frumoasa combinatiewinking ::*:*:*:*

2 răspunsuri:
| zelandory a răspuns:

Un crem, piersica, bej s-ar privi foarte frumos, si ar arata destul de bine.Perdeaua ai putea sa fie un bej mai inchis, ca sa se diferentieze de culoarea parchetuluiwinking Sper ca te-am ajutat, bafta! :*

| Reb_Reby_1997 a răspuns:

Paii ar arata foarte bine ca culoarea camerei sa fie cat mai deschisa gen alb sau un crem.Iar perdelele albe. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?