| 120996 a întrebat:

Vreau sa imi schimb culoarea paretilor din camera mea. Eu vreau sa o fac rosie dar am auzit ca culoarea rosie ii obositoare pentru ochii. Ce culoare sa o fac?

P.S.: Mobila este portocaliu cu verde(deschis).

Răspuns Câştigător
| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Un verde deshis ca si mobila happy

7 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Un galben pal e bun.

| viotedy a răspuns:

Poti face un perete rosu si restul portocaliu-mai deschis sau mai inchis.

| cristina10cris a răspuns:

Pai pereti taieti in doua si acea linie acre va desparti pereti sa fie alba iar intre cele doua spati armase unu sa il faci cu verde si unu cu galben spre portocaliu.

| Maria_alexutza_1993 a răspuns:

Galben sau portocaliu

| MrCrazy99 a răspuns:

Te sfatuiesc sa folosesti niste culori stinse..sa nu sara in ochi poate sa fie un roz un albastru foarte deschis sau galben la fel deschis. Sper ca te-am ajutat.

| Anesidora a răspuns:

Verde,galben-crem