| Madda_3260 a întrebat:

Vreau sambata sa ma duc sa`mi pun pierce`.
Nu ar fi o problema...imi face un tip cu experienta. dar mi`e frica. daca ma va durea? M-am interesat destul de mult... dar tot nu sunt sigura. cat timp voi avea limba umflata? Ce am voie sa mananc? ce nu am voie? etc. va rog eu mult :* aaa. si daca nu vreau sa afle parintii whistling. am sanse?laughing Merci anticipat >big grin

Răspuns Câştigător
| coddy24 a răspuns:

Buna, sa stii ca nu te va durea prea tare si limba iti va sta umflata cam vreo zi.rabzi u o zi de foamelaughing si in ceea ce`i priveste pe parintii tai...trebuie sa ai grija sa nu le mai arati limbutza cand te enervezi laughing have fun

3 răspunsuri:
| JsBeibDOLL a răspuns:

Nu prea cred ca nu parintii tai nu o sa observe

| buburuzaucigasa a răspuns:

Dupa 3-4 zile nu o sa mai ai nimic si sa iei 2 zile ampicilina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine stai farawinking