| Ndr27 a întrebat:

Maine am o saptamana de cand mi-am pus pierce in limba.
N-am nicio problema, totul e ok. (limba nu mai e umflata, nu mai am limba alba, pot sa mananc pot sa vorbesc fara probleme ) insa ...ma doare daca imping cu dintii sau ...cand tin limba in unele pozitii.
Doua intrebari :
* Peste cat timp, o sa pot sa ma joc cu el... fara nicio durere?
* Peste cat timp am voie sa mananc din nou lactate si sucuri acidulate?

6 răspunsuri:
| mary4048 a răspuns:

Bila este de plastic sau metal? ..la smaltul dintilor te-ai gandit?

| Ndr27 explică (pentru mary4048):

E de metal. Si da m-am gandit. Am grija si la asta. Dar ..nu mi-ai raspuns tocmai la intrebare.

| mary4048 a răspuns (pentru Ndr27):

Tu singura vei sti cand poti, doar incercand.te-am intrebat daca bila e de metal, fiindca baiatul meu are pierce si si- nenorocit smaltul dintilor..banuiesc ca fata fiind tii la dantura ta si la aspectul tau in general.

| Ndr27 explică (pentru mary4048):

Sunt baiat. Si tin la dantura meawinking

| justHISgirl a răspuns:

Uite,eu cred ca depinde de fiecare om in parte, cel putin prietena mea s-a acomodat cu el in jur de 3-4 sapt.

| Ndr27 explică:

Ps. Raspunde-ti-mi doar cei cu pierce in limba sau cei care au prieteni cu pierce in limba si stiu. [N-am nevoie de raspunsuri gen "de ce ti-ai pus in limba"... Mersi happy