| Bianca206 a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe detalii despre cum se foloseste nuantatorul. Multumesc.

4 răspunsuri:
| Bianca206 explică:

@cosmi94, in primul rand nu o sa primesti fundita pentru ca ai copiat asta de pe un site, iar eu as fi vrut sa fiu ajutata de cineva care stie, nu era nevoie sa copiezi. in al doilea rand, sa nu mai ceri never ever fundita la cineva pentru. ca dai un raspunshappy!

| EvaTramell a răspuns:

Dupa ce te speli, si te dai cu balsam, aplici nuantatorul pe parul ud, il intinzi uniform si il lasi sa actioneze ceva timp. Dupa aceea doar clatesti cu apa.

fundita?
te rog :-)

| robert1239 a răspuns:

Are un buton si daca apesi pe el va tasni vopseaua exact in capul tau cel inteligent. E exact ca un spray. Apesi pe buton si face SPUF!

| alexandra_4462 a răspuns:

Scz dra nu stiu mai incearca