| TotiPtUnu a întrebat:

Vreau si eu idei pentru intrebari pe ask.fm! Funda pentru cel care pune macar 10 intrebari mai interesante!

Răspuns Câştigător
| DeutzaRo a răspuns:

1.Ce inseamna, pentru tine, un miracol de Craciun?
2. Daca ai putea fi invizibil pentru o zi, ce ai face?
3.Ce ai face daca te-ai trezi intr-o zi si ai realiza ca toata viata ta de pana acum a fost doar un vis?
4.Consideri ca "a spune verde in fata" e un lucru bun sau rau?
5.Ce inseamna pentru tine cuvantul "mama"?
6.De ce anume crezi ca are nevoie un copil pentru a avea o copilarie fericita?
7. Daca ai face un act de caritate, pentru cine l-ai face?
8.De ce crezi ca lumea barfeste?
9.Pro sau contra machiajului de la varse fragede?
10.De la ce varsta cinsideri ca ar trebui sa isi faca cineva facebook?
11.Crezi ca este un lucru bun ca parintii sa aiba parolele de la fiecare site al copilului sau?
12. Uneori este bine sa minti?

1 răspuns:
| Duchess00 a răspuns:

1) Cine ti-a furat pisica?
2) Cum o cheama pe bunica ta?
3) Crezi in reincarnare?
4) Ce ai face, daca ai sti ca mai ai de trait numai o zi?
5) Ce ai face daca ai fi fata/baiat?
6) Pe cine ai imbratisat ultima data?
7) Cati dinti are un urs panda?
8) Ai zbura in cosmos?
9) Who lets the dog out?
10) Ce ai face daca papagalul tau te-ar injura?