| Andrreeubehs a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri online big grin,. gen: LadyPopular. ca nu.imi mai merge FUNDITSAA THX!

Răspuns Câştigător
| NUUSTIU a răspuns:

Miss Bimbo fundita?

8 răspunsuri:
| mih5a a răspuns:

Www.girlsense.com
www.i-dressup.com
www.roiworld.com
Pe toate poti sa iti faci cont!:)
Have fun!

| byoana a răspuns:

Stardoll

| Andrreeubehs explică:

Inka nu am. dat fundita pentru ca nu st asa geniale ca LP. sa vedemm.

| MOONWalk_8865 a răspuns:

Incearca Stardoll.Acum,vara,e o chestie, colectionezi 10 stardollars, primesti ceva.Si tot asa.Primesti la:10, 25, 50, 100, 200 stardollars.Aici,in Stardool.Iti poti machia fata, si, mai nou, daca iti faci cont, iti alegi si fata cu haine gata imbracata.ca sa poti sa iei unele haine sau sa machiezi si sa vopsesti fata, va trebui sa platesti. E ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miss bimbo

| yssa a răspuns:

Nici mie nu imi mai merge

da sunt misto si satdoll... miss bimbohappy