| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste sugestii pentru ce as putea sa ma joc vara asta.nu vreau un joc care sa il cumpar,vreau unul pe net. am jucat pandanda,farmerama, metin si league of legends. ce imi propuneti? ceva cu level si fara batai ca m-am saturat.

6 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Incearca Runescape. E un mmorpg gratiut. Are continut limitat pentru cei care nu sunt membri, dar ai ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încearcă DownWorld sau OurWorld sau dacă vrei sa alegi intra pe site-ul asta:
http://www.miniclip.com/games/ro/multiplayer.php

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joaca Nat Geo Animal Jam si eu ma joc si e tare nu te bati dar iti faci casa te imbraci te joci socializezi si ti se salveaza fara sa dai tu.

| ilovemynikon a răspuns:

Nu vreau ceva care are continut limitat.am dat deja bani pe pandanda si nu mai vreau iar.+ nu vreau ceva care sa trebuiasca sa descarc. mersi ca ai incercat.

| ilovemynikon a răspuns:

Vreau ceva gen, sa se salveze cand ies, un joc pe care iti faci un cont si chestii. nu imi place miniclip.

| ilovemynikon a răspuns:

Are membership. si nu mai vreau un joc care sa aiba member sau ceva de platit ca sa pot sa folosesc toate obiectele. ceva mai interesant decat niste animale?