| emilianxx a întrebat:

Jocuri misto multiplayer pe internet fara download? Dar nu mai incepeti cu Ikariam, Metin, Dota, League of legends sau toate astea. Vreau ceva gen Transformice sau. Haxball. Si nu Pandanda, CP, si alte gen atia ca le stiu pe toate.

4 răspunsuri:
| oanadragutza a răspuns:

Our World?

| Lollye a răspuns:

Gen Transformice sunt :
LedForMice iti da 500 cheese si 500 capsuni de la inceput si HeroMice (nu este in romana ), dar iti da de la inceput 99.999 Cheese si 99.999 Capsuni
Pe mine ma cheama Lollye la HeroMice si la LedForMice Loll

| Lungu_Vasile_1979 a răspuns:

Astia habar nu au happy. Uite ca tfm acesi „fabrica" e boumboum si fortoresse

| d4n47 a răspuns:

Pai mai sunt si heromice catre iti da 999999 branze si capsuni 999999

si mai este transformega nu mai stiu cate fs-uri iti da
transformice care iti da 0 fs-uri
transfortroll care iti da 100000 fs-uri etc...
funda?