| Ancutss30 a întrebat:

Vreau si eu o COMPUNERE in care sa imi spuneti cum ati petrecut Craciunul, iar in alta compunere (scurte )vreau sa imi spuneti cum ati petrecut revelionul.Sa fie sj cu ceva poeziehappy[metafore si epitete]Funda si vot! Nu este tema, ci o fac pentru panoul cu tema,, Sarbatori de iarna".
P. S:La multi ani!

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Panoul ala e pe undeva pe aici? Pentru ca altfel cred ca ar trebui sa participe cei direct vizati!

| Camiii_8342 a răspuns:

Ce'ai zice daca te'ai pune tu si ai face compunerile aleawinking mai citeste odata regulamentul site'ului:*