| zaruha a întrebat:

Vreau si eu o idee de pacaleala pentru o prietena, dar una care i'o pot face pe internet, cat de repede se poate, va multumesc big hug :*

4 răspunsuri:
| LoooVe <3 a răspuns:

Sa ii zici ca te'ai indragostit de ea tongue

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Iei o poza cu o fata de pe net si o pui la avut si ii zici ca ai lasat`o pentru alta care arata de 10 ori mai bine ca ealaughing)...scuze dar nu mi-a venit nici o idee mai bunahee heelaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca-mi zisa x ca a aflat mama ta de isprava facuta saptamana trecutahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba zarule mai gandeste-te u bine ca la cat monti u trebuie sa-ti vine ceva in minte