| Psihiatra a întrebat:

Hi all! Ma cheama Bianca Antonia si am nevoie de o porecla cool tongue Toti colegii mei isi dau porecle si vreau si eu una in afara de bia, bibi, etc. Cea mai tare porecla primeshte fundita :*!

Răspuns Câştigător
| shtephie a răspuns:

Biencutza
Tony
Biantony
Ania
Anca

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Maria Antoaneta. Ce zici?

| Iasmiine a răspuns:

Beea

| Georgii a răspuns:

Poi?
Ceva d genu`?

Whiteapink [Uitapink], Whity, Sisy, Funky, Punky, Lady, Bita, Misu, Mita, Straisy, Lolly, Lolla, Lollipopink, Pinka, Blackya. Puccalici, Pucca, Lovy [Lova], Dibi. [D. b = dead barbie`laughing], Biscutsu/a, Cream [Crim], Ralux, Kitza, Pinka [Greena, Bluetha, Orangena, Redeena, Yellowitha], Vanilly [Vanilla], Happy, Tearsy, Chocholately[Chocolatela], Creizi, Cretzalici.
Poreclele astea` ti le-am dat asa! Normal al trebuii sa te cunosc!winking

| anonul a răspuns:

A. B. (pronunta ei bi), iti da o tenta de fata de cartier (rapper-a) happy

| babyangel a răspuns:

De obicei porecla ti-o dau prietenii. tu vrei alinte: Anto, Totothinking

| inginer a răspuns:

Tony?

| Ally_8613 a răspuns:

Buna!
de la Bianca:
Anca
Ina.big grin
Bibita
nu prea mai stiulaughing.

si de la Antonia:
Any
Tony
Ony
Ania
Anto
. cam atat stiu acumhappy

Ally

| Antonella_1903 a răspuns:

Antoo

| ωєιя∂σ ℓα яαρσят a răspuns:

Anto, Anni, Tonia, Bia, Antonella, Nia, Biencuţa... nu mai ştiu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bwbw

| Mebutterfly a răspuns:

Biuu

| kyda bwai nene a răspuns:

Biutsa, bitsa, bubitsza, bibitsa, byu, byulolypop