| ashleytisdale_5501 a întrebat:

Vreau si eu sa intru pe sunphoto.ro si numai merge ce sa-i fac?
Astept raspuns.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te-ai gandit ca nu merge site-ul? Nici eu nu pot sa intru! da-le un ping sa vedem ce primesti :
start run cmd /ca ping (adresa site/forum) - primesti reply?
start run cmd /ca tracert (adresa site/forum). Deocamdata!

| GwenS a răspuns:

Daca nu-ti merge acum te inteleg nici mie nu mi-a mers.am vrut a intru acum cateva min. ca am cont.se poate sa fie in "reparatie" sa mai intamplat asa.trebuie sa mai incercam pana o sa mearga.

| gabriela007 a răspuns:

Nici la mine nu merge.Cred ca trebuie sa asteptam, probabil adminii lucreaza la ceva straight face.