| CiOcOlAtA_4297 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi spuneti toate regulile de la ConQUIZtador dar nu vreau sa-mi dati link cu CCE vreau sa-mi spune-ti toate regulile cu, cuvintele voastre exemplu : La fiecare intrebare trimisa corect primesti 200 de galbeni. Aja vreau daw fundita :* si daca mai bag o intrebare noua ala care mi le-a zis pe toate ii mai daw una:X:*

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Buna.Deci in primul rand nu sunt admise codurile de orice fel, intre care cheat engine.In al doilea rand trebuie sa ai o atitudine demna fata de alti jucatori, nu se admit injuraturile de orice fel pentru ca risti sa ti se inchida contul respectiv.Intr-un cuvant sa te comporti ca atare si sa iti vezi de joc, si mai ales sa nu ii deranjezi pe altii.

| CiOcOlAtA_4297 explică:

Offf asta stiu si eu dar ma refer daca un jucator pune o intrebare legata de joc de exemplu : De ce nu apar in Topuri? na. ce zic la asta ma refer si sunt mai multe Multumesc