| iussa a întrebat:

Cine imi spune si mie care sunt regulile la conquiztador?

Răspuns Câştigător
| Dubaster a răspuns:

Pentru chat(main) cel mai des utulizat, unde zici si tu ca bvorbesc moderii:
fără discuţii personale
fără vulgarităţi, insulte si atacuri la persoană
fără litere mari (se consideră că ţipi)
fără texte fără înţeles (ex: hdfkdshf asdaef)
fără reclame la alte site-uri
fără adrese de e-mail, numere de telefon şi id-uri de messenger
fără sexchat sau alte subiecte asemănătoare
fără politică, sex, fotbal, flirt
fără limbi străine
fără tachinarea sau hărţuirea moderatorilor şi/sau a administratorilor
fără rasism şi/sau discriminare de orice natură
fără trollisme, certuri sau flame-uri (întrebări la care se cunoaşte răspunsul, incurajarea ceturilor, etc)
fără ameninţări de orice natură la adresa moderatorilor, administratorilor şi/sau jucătorilor
fără emoticoane pupici în exces(ex: :*)
fără cuvinte de genul "măh, băh, wei, mă, bre"
fără off-topic

Cam astea ar fi bine sa le respecte si in joc:) Poate citii mai multe despre asta la help-ul jocului, aici:

http://www.conquiztador.ro/help.php?tl=TABLEOFCONTENT

1 răspuns:
| AndreiAndreiP a răspuns:

Pai sunt simple trebuie sa nu injuri pe chat si sa joci corect daca injuri sau scrii prostii vei fi mut la chat cam vreo 2 saptamani