| Anonima_1513 a întrebat:

Vreau si eu status cu/despre tigaribatting eyelashes fundita bineinteles:*

Răspuns Câştigător
| Licuriici a răspuns:

Dupa primul’ fum viata nu mai pare dura, E doar o parere deci mai trag o tura!:*>big grin

7 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

Huuuuu fumatoarea naibii...

| Kaz a răspuns:

Dece sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si ajuta comunitatea Romanilor sa se faca respectati.Ungurii si alţii ne vor răul.Haideti impreuna pentru Romania!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţigările şi cafeaua. Prieteni buni ai alcoolistului.

Ţine minte, dacă fumezi după ce faci sex inseamnă că il faci prea repede.

E uşor să te laşi de fumat. Am făcut-o de sute de ori.

Nu ma las de fumat... tutun

Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint.

-Care-i diferenţa dintre un car şi o ţigară?
-La car trag doi boi, la ţigară numai unul.

O şcoală ce ne-nvaţă cum
Uzând de strâmbe privilegii,
Putem să conservăm în fum
Plămânii, soaţa şi colegii.

FUMATUL CAUZEAZA IMPOTENTA! Curios, citeste si pe partea cealalta: FUMATUL CAUZEAZA IMPOTENTA! Disperat, omul ii zice vanzatoarei: -Doamna, de-alea cu CANCER nu mai aveti?!?!?!

DND… fumez un pachet de tigari!

Viata nu e lights ca tigarile Kent Dar iti rupe capu cand o tragi in piept.

| KittyLaura a răspuns:

Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint.

| madukk a răspuns:

Trag un fum zici ca's nebun...