| Fluturass a întrebat:

Fetele vreau niste statusbatting eyelashes
de ori >carebig grin< FUNDA, bineinteleshappy!

5 răspunsuri:
| Tzupy a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ acesta e site` de pe care le iau eu, uite cateva ex:
niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu, ridica doar degetu` mijlociu`?!

"Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor! Mor incet simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara..."

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu`[-( fura.ma` tu ca`| maI bine;;), ca sh m|e |m` conv|ne :">

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce :)"

nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.:x

"fugi cu ea, nu mai pierde vremea, nu mai sta, fa-i un cadou mai valoros decat platina, ofera-i pe tava viata ta!"

Poarta`te Frumos cu Ea, Ca E Prea Mica Si Nu stie Ce Vrea, Spune`i Da Cand Spune Nu.Zambeshte`i Cand Iti Zambeshte...Cand Greseste N`o Certa Ca E Prea MiCa Si Nu stie Ce Vrea!

Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` :x •

•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

•Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva • :x

? Ce te face sa crezi ca el era "The one"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an? Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie!? N-ai gresit cu nimic? Deci ia-o ca pe o lectie!?

Accepta-ma Fara Nici un regret Promit Ca O sa Fiu Singurul` Tau Defect [:x]

mai multe pe site:) sper ca iti plac si iti sunt de ajutor.

| Aannddrraaaaa a răspuns:

•Ee exact ca 0o stea!; x, Oo vezi doar talk to the hand cand vrea oh go on, D`aia esti :* nebun dupa eaa! talk to the hand`.["

"? Ea` e` Barbie `:X altele `vor `sa `o `imitetalk to the hand `La c`at `de `scumpa:O3 `este Barbie!happy `Nu `prea`si `pot` permite!?"

•Prefer sa tin aproape doar persoanele care-mi vor binele.Eu nu numesc prietene toate cretinele! :X

Ce Nu Te Ucide Te Face Mai Puternic

♥ Durerea te’a maturizat, te’a pus pe ganduri blushing! Te’a invatat sa citesti printre zambete si randuri.love struck! ♥"

Intr`o oarecare masură e tare… Să crezi măcar pentru o secundă că ai lumea la picioare.

Tarfa drqu` Esti zero fara mami si taty! ai vrea thu` fha dar nu`ai harul sa copiezi originalu`; x

decat` sa` le Dam SaTisfacTzie` CelOr` care` vor` sa` ne` VaDa` CaZand … Mai` Bn` nE` DaRamam` … si` Cadem` RaZand`!oh go on

. Cateodata imi pierd cumpatul, ma enervez atat de tare.nOrOc K zambesti frumos, ma faci sa rad in secunda urmatoare.

Las`o sa cada, sa se raneasca, sa planga, sa simta ca traieste! caci stii mai bine ca toti…ea, intr-un sfarsit, mereu zambeste!♥

Sa nu crezi tot ce auzi. Sa nu faci tot ce poti. Sa nu spui tot ce stii. Sa nu dai tot ce ai!"\

Vreau privirea aia, vreau acel glas Care ma iubeste si ma scoate din impas!"

...atunci cand ai ramas fara puteri.schiteaza un zambet scurt. asa de gura lumii

☺♥Sa risc? Tot timpul :X

Sincera? ♥ Da, orikt de dur ar fi adevaru`!

-● Si totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie dacă sunt tratată prost! ●

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste! Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa`plangi,zambestehappybig grin!

Imi spui ca ma iubesti asa cum sunt! Heehee sincer,te-as iubi si eu din cand in cand!:X
♥♥♥

Mereu cu zambetul pe` buze,nu se` streseaza,nu prea o intereseaza c`urmeaza!

Cand` ei` cred ca` ai renuntat, da` din cap, zambeste[big grin] si` treci linia de start!smug

Acum cand te iubesc, te rog nu spune NU, doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu!

Va exista tot timpul o persoana care sa te critice. dar continua sa ai incredere, fiind atent in cine vei putea

"●Ea` e` Barbie `:X altele `vor `sa `o `imite `La c`at `de `scumpa 3 `este Barbie! `Nu `prea `isi `pot` permite! ●"

"º• ` Ca amintire ` ღIti las ` Un autograf ` :]● Semneaza ` " domnisoara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap ` ♡ `! ""

ღ ` Imi pare Rau ` :] ● ` Ca te-am Crezut :* ` Ca te-am Iubit ` Cum am Stiut ` :* ♥ ` Credeam ` in Tne ` si In noi ` → ` Visam ` o Viata :] ` Doar in Doi ` ` ♥ `!"

Imi Placee ` ● Sa Fac ` tot ` ღ Ce`mi trece ` ` Prin Cap ` → ` fara Regrete ` :* Fara Sentimente ღ ` ` Bine :* ` Sau Rau ` O fac In ` :* Felu ` Meu ●"

` Nu merita`;]!`ღ` Tu` suferi` ` Si` Vrei sa Fie` bine` ` ●º•`.→` In timp c Lui` ` Nici Nu`i ` pasa` d Tne`

→` Nu stiu`;|` ce Sa` mai ZicC` :]`●` Se vede`;;]` Clar ca-mi Lipsesti` :-x`ღ` Si`mi vine` :]` sa mor` :-x` •º`ca `Tuu` ` nu Mai esti` `

Decat ` o Dragoste ` Ce ` nu mai ` Are rost ♡ ` Mai bine ` Sa uitam ` ● ` Ce intre ` noi a Fost `. ღ

→ Chiar`:* daca`º Iti Gresesc` ●•`ღ` Chiar` daca Sunt ` momente` cand` :* Iti lipsesc`º ♥`Sa nu uiti` `º■º Ca` :* te Iubesc` ` ღ`! º•

funda?smugsper sa iti placa love struck!

| HoneyCocaine a răspuns:

Uite cateva luate din piese :
You want fame playing your stupid little games? You should check your boyfriend's phone caz' there's my face on the frame.
[GD ft CL and teddy - the leaders]

Keep looking at my feet. My shoes? They're Lanvain.
[GD ft CL and teddy - the leaders]

Cica visele se sting de parca le-ai scoate din priza.
[Spike - Ramanem prieteni]

| diduxx a răspuns:

Uite aici cateva:*

Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba curvele de de tine

Nu mai sunt fetita ce o stiai u mai de mult... poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!
.
Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

In ambitzia mea vorbeste cu ea, nu stie ce sa mai zica, crede ca ma oftika, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile, pentru mine sau pentru tine?"

stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta

Te maturizezi prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

Crezi ca totu`i roz.da` de fapt totu` e intunekt.nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat."

Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectie. Nu'ti jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti!"

Stiuuu, Am SambuRe De dRac... Spun Tot Ce`mi Trece prin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*
"
Nu Ma Crezi In Stare? Nicio Problema, Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu!"

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale! :

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie. Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:X

Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama

eu sunt eu. fata aia care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa. Imi place viata nu ma poti judeca

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

Nu am nevoie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa-ti para rau.

Nu sunt deloc modestă, şi mă piş pe tinewinkingNu mă cunoşti deci nu vorbi de mne...Nu poti să mă suporti asta e doar treaba ta.dar şi aşa...Mai dă`te`n pl meawinking

"~> Este atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!

Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi!

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea,stiind ca e si a ta.

"Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

*Acum ecoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!"

Nu e prima, nu e primul! Fata asta iti ia mintile mai rau ca vinul!
Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativtongue
orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Multi imi gasesc defecte impresii in cap, zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat:-J

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca, Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta

inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta,si am scris cu degetul DISPARI

zambeste si toata lumea va zambi cu tine,razi si vor crede toti ca te droghezilaughing

Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta,vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata tawinking

Nu mai iert minciuni,nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut,si poti sa mori,ca nu imi pasa!

Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
nu prefera frumusetea care este in zadar, ci prefera caracterul care este atat de rar