| MyWorld_3947 a întrebat:

Vreau si eu un site de modificat poze dar in care sa pot baga mai multe poze facand una. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| anonim_2270 a răspuns:

Photoeditor e ff bun si eu il folosesc:X:X:X sau photoshine :X:X

3 răspunsuri:
| FeFy` a răspuns:

E bun si taaz. cel mai bun

http://www.taaz.com/

| BuBuLyNa a răspuns:

Da te pot ajuta eu scrii pe google photoshine sau pohot scape sau magic photo editor(toate sunt programe d editat poze) poti sa le descarci(iti da el indicatii). bafta!

| MyWorld_3947 explică:

Am iontrat sunt interesante dar pot sa le fac online? As vrea fara sa descarc nimic