| padukie a întrebat:

Vreau si eu va rog mult un Client Metin2 dar nu de pe MEGAUPLOAD, pentru ca l-au inchis aia cu SOPA & PIPA plssss Dau FUNDAAA cine imi da clientul!

Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

Eu ti am mai raspuns o data la intrebarea asta si m ai cam luat la misto, m ai trimis sa ma documentez, asa am si facut, si am aflat ca poti extrage un client din orice alt metin2 privat daca extragi de pe ro nu o sa ti mearga, am incercat sa mi fac si eu un server privat dar am lasat o balta, trebuie sa ai cel putin o unitate optica separata si sa fie buna pe care sa tii server ul sau sa platesti un host daca vrei sa fie ceva cat de cat bun, oricum, documenteaza te si o sa afli cum sa extragi clientul nu e greu, doar putina rabdare sa ai, apoi editeaza l sa fie asa cum vrei tu, sau lasa l asa cum eset deja, bafta

| padukie explică (pentru grgdlk):

Baga ID meu vreau sa vorbim may multe despre metin, ca imi pari de treaba nelumihaita_mihaita!

1 răspuns: