| cristinaalexia a întrebat:

Vreau un model de cv cat mai urgent dc ma poate ajuta cineva?!

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Internet..."model curriculum vitae"...

| xibalba a răspuns:

Http://www.cveuropean.ro/modele-de-cv.html De acolo il poti descarca. E bine de stiut ca in CV-ul european se ataseaza si o mica poza cu tine ( in special pentru job`urile in care lucrezi cu oameni ). Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nume:
Prenume:
E-mail:
Telefon (fix/mobil):
Data nasterii:
Locul nasterii:
Stare civila:
Nationalitate:
Domiciliul stabil:
Resedinta (Viza flotant):
Studii:
Atentie, se scrie descrescator, de la utlima scoala absolvita, spre prima absolvita, si anii corespunzatori absolvirii.
Experienta profesionala:
Se scrie, tot descrescator, de la ultimul job, la primul job, si intervalul de timp in care ati muncit.
Abilitati si competente profesionale:
- Limbi straine: scris/citit/vorbit - nivelul
- Certificate/Diplome de competente profesionale: de exemplu contabilitate, tehnician
Puteti scrie aici daca detineti carnet de conducere: categoria si anul eliberarii.
Abilitati si competente tehnice:
Ex: Operare P. C.
Puteti scrie daca stiti sa dactilografiati, sau sa asamblati componente, sa reparati, tot ce tine strict de competente tehnice.
Calitati:
Aici vei scrie, de exemplu: daca esti comunicativa, daca te adaptezi usor, daca poti lucra in echipa, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut...