| Diana06 a întrebat:

Vreau sa scap urgent de acnee cine ma poate ajuta? =Fundita

Răspuns Câştigător
| FreeAndWild a răspuns:

La mine a mers cu rolonul de la garnier este subtire si verde.Este foarte eficient cel putin la mine a mers foarte bine.Plizzzz fundita!

5 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Du-te la dermatolog sau du-te si cumpara de la farmacie zynert am auzit ca este bunwinking

| cristal_7578 a răspuns:

Eu mi-am luat zynerit...este bun.astept sa vad rezultatele...

| lucu a răspuns:

Pai:) intra aici si citeste nu iti ia mai mult de 30 de secunde http://www.desene.3xforum.ro/post/118/1/Cum_Sa_Scapi_De_Cosuri/ sau poti cumpara din magazin "gerovital plant" iti trebuie trei tipuri un tub cu gel cu care te dai si te speli pe fata dupa aia iti trebuie tubul cu desinfectant iar in final tubul cu crema care te dai. Cu ce ti-am recomandat eu trebuie sa te dai dimineata si seara. Eu asa am faceam inainte de scoala si chiar se vedeau progrese. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zynertu este intr-adevar bun dar sa stii ca, conteaza foarte mult ce ten ai Du-te la un dermatolog el iti va spune cu siguranta ce ai nevoie pentru tenul tau daca gasesti ceva bun anunta'ma si pe mine am un ten problematik big grin

| Laly_5095 a răspuns:

Eu iti recomand eridosis eu am scapat de ele cu ajutorul lor.Sunt niste servetele cu antibiotic si nu sunt scumpe deloc si nu se gasesc in Romania. te pot ajuta sa faci rost de ele sunt super. uite id meu: laurablu3