| pandaxo a întrebat:

Vreau niste capturi cu miley cyrus. Cine ma poate ajuta! Urgent! funda!

4 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Nu stiu. Poti sa faci capturile cu Photoshop sau Photoscape, dintr-un videoclip.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkBlood32):

E cea mai mare prostie pe care am auzit-o in viata mea!rolling on the floorCum sa faca asa ceva? In plus niic nu iese bine! Doamne!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poti intra pe GOOGLE si scrii acolo:poze cu miley cyrus. Apoi dai cautare.Pe primul link apesi si acolo se deschide o pagina cu poze cu ea.De acolo poti sa le si descarci. Sper ca te-am ajutat!