| DeliciOaSaTaa a întrebat:

Vrei sa ne cunoastem mai bine ei bine lasati numele de la ourworld si poate vom fi cei mai buni prieteni. are candva idee cum ma pot face resident fara sa platesc si de unde instalez toolbarul pentru gemsuri de unde au cei mai multi turisti cumpara lucruri doar cu gemsuri va rog raspndeti repede am o neclaritate in legatura cu asta

Răspuns Câştigător
| alexxy_8614 a răspuns:

Buna.Numele meu este alexandra08 in ow. Din pacate nu poti fi rez fara s platesti dar poti baga coduri in fiecare saptamana doar ca trebuie s ai toolbaru uite il downloadezi d aici http://downloadmytoolbar.com/ourworld/download.html uite un blog despre jocul ow unde gasesti zilnic chestii noi cum ar fi imagini cu update(adica ce lucurii noi vor aparea in ow) codul saptamanal, ce lucruri se afla in fiecare mistery box http://lastcookie.wordpress.com/ codul de la tooblar il bagi astfel il copii dai la setting apoi pui codul acolo la coupon code si ai enter gems mai poti face prin facebook cand iti faci cont acolo primesti 10 gems si mai nou parca primesti 100% flowbost ceilalti turisti probabil strang gems cu ajut codurilor sau prin telefon tot platind sau fac survays free sau platite. Sper ca te-am ajutat pupici!

4 răspunsuri:
| xIoana a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci rost de conturi de resident stiu un site care face concurrsuri care baga ca premii conturi de lvl 5 resident cu vreo 500 de gems www.ourworld-guide.com daca te intereseaza

| AlexisCool99 a răspuns:

Numele meu pe ourworld este SuperSweetGir344:D nu te poti face resident fara sa platestii.si dai aici si instaleaza torbalul http://downloadmytoolbar.com/ourworld/download.html

| Bibiutza a răspuns:

Buna! :)

Numele meu in OurWorld este Bibiutza;) da-mi si un mesaj;). Pai toolbarul il poti insatal de aici : http://downloadmytoolbar.com/ourworld/download.html pai probabil acei turisti ori au primit cadou gems ori au toolbarul si baga diferite coduri (scrii test-mode 42 apoi repede cryptobiologist in fiecare zi si primesti 10 flow dar pentru gems doar ) Cei care au toolbar primesc in fiecare saptamana un cod pe care il folosesc daca dupa ce-ti bagi toolbarul nu sti cum se foloseste am sati zic deci...acolo pe toolbar apare o casuta pe care scrie GO PLAY intri acolo si apoi la senttings intri la Got a cupon? enter here si scrii codul care iti apare tot pe toolbar. este un cos diferit in fiecare saptamana. Ori asta ori devii resident si platesti 2 mil jumate (parca sau numai 2 mil nu mai stiu sigur :). sper ca te-am ajutat!

fundita?;;);;)

| Luca_5855 a răspuns:

Buna numele meu p Ow ete lxlRaRyEmOlxl