| DeliciOaSaTaa a întrebat:

Bun am observat ca in ourworld cei mai multi turisti cumpara lucruri doar cu cristale de unde au atatea si nu-s residenti pur si simplu turisti si mie nu imi merge sa bag codul pentru gems zice sa ma duc la go play nu-s unde este aia mi s-a mai spus ca trebuie sa instalez un toolbar ce toolbar trebuie sa platesc pentru el cum il folosesc va rog raspundeti cat mai repede plz am nevoie de ajutor cu chestia asta m-am saturat sa vad in ourworld copi cares mai miki la lvl decat mine si sa arate de sute si mi de ori mai bine vreau si eu multe gemsuri pkus ca mai imi trebuie 40 si ceva de fluxuri pentru lvl up trec la lvl 42 asa dau fundita plz

Răspuns Câştigător
| x3SweetPoison a răspuns:

Da pe for free, apoi get the ourworld toolbar.Iti apare o pagina.Si acolo pe pagina, intr-o parte scrie CLICK HERE da pe el, apoi iti apare ceva jos. Da save.Asteapta putin apoi da run, apoi da next la toate.
Si daca nu stii unde se pune codul, da pe for free si apoi cupon code.