| CristinaCristinika123 a întrebat:

Vreu o lista cu jocuri de fete pe facebook? funditaaaa

11 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Itgirl
Mallworld
Sims
Farmville
Cityville
IMVU

Cam atâtea ştiu.
Pa, pa!

| Ramina a răspuns:

The sims social
Coco Girl
Mall World
ItGirl
My Shops
Cafe world
Happy Pets

Cam astea sunt pentru fete.

| ladypink1 a răspuns:

The Vampire Diaries : Get Sucked In :X Il ador happy
The Sims Social
Castel Ville
FarmVille
Just Style

| CristinaCristinika123 explică (pentru ladypink1):

Nu prea inteleg ala cu vamipiri. ai putea sa-mi explici?

| ladypink1 a răspuns (pentru CristinaCristinika123):

Sigur happy De ce nu? ar ce nu intelegi? :* Te ajut cu placere dar pune intrebarile si eu iti raspund big grin

| CristinaCristinika123 explică (pentru ladypink1):

Pai nu pre 9inteleg ce trebuie sa fac in acest joc? ce trebuie sa caut? sunt fata sau baiatul? am multe intrebari.

| CristinaCristinika123 explică (pentru ladypink1):

Unde trebuie sa merg cand imi spune classroom?

| ladypink1 a răspuns (pentru CristinaCristinika123):

Pai faci misiuni.Trebuie sa completezi una ca sa iti dea alta misiune si tot asa.Nu esti niciun personaj din cele de acolo.Esti doar tu, adica cum te-ai fi mutat in Mystic Falls.Cred ca esti la nivel mic, eu sunt la nivelul 8 (nu e foarte mare dar nu ma joc de mult) Poti sa imi trimiti mesaj happy si iti explic mai bine :*

| ladypink1 a răspuns (pentru CristinaCristinika123):

Deci. Dai pe harta de jos, apoi sunt mai multe constructii si dai acolo unde se vede terenul ala de fotbal.Si acolo e cladirea de la liceu si sus scrie CLASSROOMS happy

| xdiduuu a răspuns:

Incearca Riding Club Championship e cam greu dar e dragut acolo faci curse cu calutul tau... funda?

| andreeteo a răspuns:

Coco girl,mall world,castle ville,petville,paradise life,cafe world,it girl,farm ville, fashion designer, city ville. Sper sa-ti fie de folos fundita?