| irinaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Niste idei de statusuri pentru facebook! :* Funditaaaa!

Răspuns Câştigător
| Anonymus66 a răspuns:

Un om fara un scop este doborat curand. Mai bine sa ai un scop prost ales decat sa nu ai nici unul

Orice despartire este o batalie pierduta pe frontul nevazut al destinulu

Nu exista un drum spre fericire. Fericirea e drumul!

Barbatii mint mai mult... femeile mint mai bine.

spun unii ca e mai bine sa faci dragoste decît razboi, dar daca aveti chef de amîndoua, casatoriti-va!

Dintii catre limba : – Daca te presam putin te putem taia! Limba : – O singura injuratura daca rostesc
unei persoane zburati toti.

La 20 ani barbatul e playboy
La 40 playman
La 60 play-off
La 80 game over

Esti ca o moneda : nu de valoare, ci cu doua fete

Am inteles ca un om poate avea totul neavand nimic si nimic avand totu

Feriti-va cand incearca sa zboare cei care n-au aripi!

2 răspunsuri:
| Anonymus66 a răspuns:

Hai ma imi dai funda sau ce?

| irinaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Anonymus66):

Scuze dar nu mai intrasem pe TPU happy Acum ti-am dat :*!