| Mikasa a întrebat:

Vreun anime fain? Ca sa nu ma mai gandesc in continuu la ultimul pe care l-am vizionat...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna big grin Sunt un fan foarte mare al anime-urilor, merita sa incerci happy:

07-Ghost

Clannad & Clannad After Story

Baka To Test To Shoukanjuu & Baka To Test To Shoukanjuu Ni!

Death Note

Highschool DxD & Highschool DxD New

Kampfer

Kara No Kyoukai

Kore Wa Zombi Desu Ca?

Naruto & Naruto Shippuden

Rosario + Vampire & Rosario + Vampire 2

Sword Art Online

They Are My Noble Masters

YuruYuri & YuruYuri 2

Zetman

Ao No Exorcist

BTOOOM!

C3 - CubexCursedxCurious

Fairy Tail & Fairy Tail Best

Kiss X Sis

Attack On Titan

Shuffle!

Danganronpa

Supernatural The Animation

Blood Lad

Soul Eater

Bleach

Elfen Lied

Mirai Nikki

Galactik Footbal

Shaman King

Vizionare placuta! big grinbig grin In topul meu se incadreaza Attack On Titan, Sword Art Online, Death Note, Fairy Tail si Baka To Test To Shoukanjuu happy Bafta!

| Mikasa explică (pentru anonim_4396):

Mersi.happy De fapt, Attack on titan este anime-ul care nu mai pot sa mi-l scot din cap... Nu stii la ce ora apare episodul 25?puppy dog eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mikasa):

laughing Scz big grin Am fost plecat, am ajuns acum big grin Poi apare sambata pe la ora 17:00 in engleza, dar in romana numai duminica pe la 19:00 :-s big grin Mersi pentru funda! big grin

3 răspunsuri:
| Kariin a răspuns:

Karin,K-on, Lovely Complex, Amnesia, Another, Death Note...