| AlbertRock a întrebat:

Wrestling: Cine credeţi ca o sa caştige la Wrestlemania XXVI Dintre Undertaker vs. Shawn Michaels?

Răspuns Câştigător
| nelu_2632 a răspuns:

Eu cred ca o sa câştige Shawn Michaels cu sigurantă!

21 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

John cenalaughing undertaker

| hrdcore a răspuns:

Ti-am raspuns la cealalta

| HBK a răspuns:

Cat de mult mi-as dori Shawn Michaels sa opreasca "streak-ul", tot Undertaker va castiga.

| alexxa a răspuns:

Castiga Undertakerbig grin si nu e presupunere, am vazut deja meciul:-|... ceea ce inseamna ca Shawn Michaels nu o sa mai lupte pentru ca si-a pus in joc carieracryingcrying

| Myr3ll1994 a răspuns:

Ei bine wrestlemania XXVI a fost l-am vazut a fost super dar din pacate shawn michaels a plecat din wwe

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Undertaker cu sigurantawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undertaker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

18-0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undertaker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undertaker se stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va castiga shawn micheals si dintrei jhon cena si batista va castiga jhon cena. big show si the miz vs jhon morrisson si r-truth va castiga centurile la echipa jhon morisson si r-truth.atat am pentru albert pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa castige Shawn sad...Dar cred ca tot Taker o sa castige

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa castige Shawn sad... Dar cred ca tot Taker o sa castige

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fie cu siguranta 17-1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undertaker pantru ca este mai puternic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undertaker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undertraker

| MissMurder5709 a răspuns:

Undertaker

| Christian4Ever a răspuns:

Undertaker

are mult mai multa sansa ae si multe manevre care il epuizeaza pe Shawn
si poat sa faca manevra de final!

| georgio2 a răspuns:

Undertaker a castigat dar tot el a fost dus la ambulanta

Întrebări recente