| AlbertRock a întrebat:

Wrestling: Cine credeti ca o sa castige in meciul de la Wrestlemania XXVI din meciul Undertaker vs. Shawn Michaels?

6 răspunsuri:
| SnicK a răspuns:

Bunica

| xxBRDxx a răspuns:

Undertaker

| hrdcore a răspuns:

Shawn michaels mai are un an contract cu WWE deci HBK v-a castiga pentru ca daca trebuie sa se retraga astia de la wwe trebuie sa ii dea inca 2. 6 mil de dolari, deci nu cred ca v-a castiga Undertaker si daca castiga insemna ca shawn michaels si-a cerut rezilierea contractului pe motiv ca ii batran dar eu zic HBK

| deffect a răspuns:

Daca bate Shawn eu`mi tai venele straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undertaker

| alexandruioan a răspuns:

Undertaker. Funda?