| seby8873 a întrebat:

Yoyo! Care stiti daca sunt sau daca sunt cat sunt de bune pastilele alea de slabit sau stiu eu ceva gen proteine ca vreau sa ma apuc de sala. Nu conteaza ca le cumpar pe net doar vreau sa ma ionformez. Si daca da atunci cat la % credeti ca merita si sunt de eficiente. 10x:*:*:*

2 răspunsuri:
| chivas21 a răspuns:

Frate, proteinele nu sunt de slabit! laughing Sunt foarte eficiente, eu nu zic sa iei capsule mai bine iei o galeata dinaia de 5kg cu proteine si creatina praf si sa bei cu lapte! Ai sa fii foarte multumit in 3-4 luni daca faci sala de 3 ori pe saptamana! Gasesti la magazine specializate pe asa ceva, acolo iti poate explica si vanzatorul ce e mai bun! Sunt foarte bune, eu am luat. mi s`a pus masa musculara si nu prea am facut sala! laughing O sa mi`o termin pe asta...ma duc sa`mi iau alta galeata si apoi cred ca ma apuc si eu vre`o doua luni! Ca vine vara si trebuie sa arati bine pe plaja! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce v`i se pune frate? ca alea sunt numai pentru umflat...degeaba iei in prostie si nu prea faci sala pentru ca aia nu sunt muschilaughing cum poate credeti voi, cum credeti ca v`i se pune daca nu faceti sala? asa din senin?:-si mai bine faceti sala fara alea, sau luati la inceput sh dupa aia gata