| GhitaCiobanul a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala si vreau sa stiu si eu care sunt cele mai bune proteine, da nu vreau sa dau peste 100 lei big grin

4 răspunsuri:
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Uite unul din cele mai bune suplimente proteice, daca nu chiar cel mai bun.

http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-908g/

| crazyypink a răspuns:

Fii baiat destept si nu te apuca de luat fel de fel de prostii gen proteine si rahaturi pentru ca crede-ma ai sa regreti. te vor afecta pe termen lung. iti facc praf ficatul si rinichi si iti dau organismul peste cap. iar povestea cu impotenta nu e chiar poveste. asa ca daca vrei muschii fa sala. ce vine repede pleaca repede

| aLeXaNdru145 a răspuns (pentru crazyypink):

Esti total pe langa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru crazyypink):

Serios? proteinele iti fac rinichii praf?

atunci tu de ce consumi proteine? ( ca se gasesc in mancare, tu MANANCI ZILNIC => iei zilnic proteine!)