| AlexutuDeiu a întrebat:

Ziceti-mi niste metode de copiat va rog! Funda

12 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Invata, e mult mai usor decat sa incerci sa copiezi. In general poti sa copiezi fiindca profesorul te lasa, sau e prea prost.

| eandopuncttk a răspuns:

Cea mai simpla? copy/paste

| KaRa23S a răspuns:

Cu telefonul.iti scrii la mesaje sa nu stiu vezi si u.E cea mai buna metoda.

| 13 a răspuns:

Cea mai buna e invatatu. A doua, orice. Pentru ca nu poti copia numa daca te lasa profesoru. Pentru ca el vede alea 5 secunde cat stai aplecat sa citesti,si vade alea cateva secunde cat cauti in caite su cat ti fituici.Dar ca sa fi discret atunci cand te lasa sa copiezi roaga un coleg care are gluga sa te lase sa iti lipesti fituica la el sub gluga. Asa,cand el sta lipit cu spatele de banca ta, tu poti ridfica gluga cu pixu fara ca profesoru sa observe, pentru ca ai mainile pe banca si privirea in fata.Ca sa i iasa si colegului ceva din asta, in timp ce scrii mormaie ce scrii ca sa poata sa scrie si el.

| sweetdyana18 a răspuns:

Fituici,caietul in pupitru, pixuri cu biletele...
dar nu te-as sfatui... unui coleg i-a pus 4. . straight face

| Syter a răspuns:

Cu cartea pe banca, noi asa facemhee hee.
Scrii fituici, le bagi in chiloti, buzunare, scrii pe banca cu crreionul ceea ce nu stii, dar sa nu se observe prea tare. Te uiti la vecina.
Vezi sa nu te prinda, succes, dar invata si tu un pic, ca nu ti se consuma inteligenta, in caz ca va deveni profesorul suspicios de nota a, sunt sigura ca te va intreba ceva, deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://fituica.com/cum-sa-copiezi/

Sunt o gramada de metode cam necunoscute de nimeni pe acest site. Totusi, incearca sa inveti. Nu e chiar atat de greu...

Funda? :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caietul pe picioare, cea mai veche metoda, nu ai de unde sa nu o stii laughing

| Ando1dul a răspuns:

Pix invizbil,pix cu fituica, scris pe mana, fa o poza cu telefonul...

| jokerulvlad a răspuns:

Fii atent daca e de calculator copi si paste daca e la test e usor am o gramada de metode
1 scrie pe bulgi su pantalon cu pixul dar pix albastru se intelege si se si vurata.
2 cu telefonul prin mesaje dar e e chestie aici puneti cod la mesaje ca sa nu poata citi pfofu
3 la test iei o foaie iti scrii numele scrii test tot cal la testul adevarat dar pe foaia falsa scrii ce ai nevoie( mie imi merge mereu)
4 scrie pe banca
5 copiutele dar cat mai mici maxim 5 cm patrati mici si multe
6 copiute mici in stilou te faci ca schimbi rezerva si iei copiuta
si mai sunt. dar nu le folosi la un examen cu camera video. sau invata.

| Denis2001baj a răspuns:

Te uiti la colegu! Dar numai cu un ochi sa nu isi deie seama!

| BambiBambi a răspuns:

Dacă ştii din ce dai TEST, scrieţi pe o foiţă, pe bancă, pe mână, pe unde apuci laughing). Succes!