| FlorinPx a întrebat:

Salut, Ziceti-mi si mie niste metode de copiat la ascultare. Ma asculta la 2 materii in aceeasi zi si am mult de invatat... Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| Andrei1108ful a răspuns:

Pai...1.Poti sa vorbesti cu colegu/colega din fata sa-si puna geaca pe spatarul scaunului, iar tu sa pui o foaie pe gluga sau undeva pe geaca ca profa sau profu sa nu o vada.2.Scri pe banca ta cu creionul din ce crezi ca te asculta.

11 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

El s-a descurcat → http://i.imgur.com/sSXw0iJ.jpg : ))))
Dar tu vei învăța. Obligatoriu!
Ai impresia că profesorii sunt fraieri?

| FlorinPx explică (pentru floresdemayo):

Da! sunt foarte nu cumva si tu esti profesoara?laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru FlorinPx):

Așadar, inima ți-a șoptit ceva... Ți-ai amintit de mine, deci stai bine cu memoria. Ce-ar fi să nu o lași să lenevească?
Știi că anul trecut ai avut probleme serioase cu corigența la limba română!
Renunță la copiat. Profii au fost înzestrați cu un miros fin! happy
Știi cine repetă aceeași greșeală? ...nea Florin, vorba lui Sabin! : ))))

| raresandrey a răspuns:

Poti sa lasi impresia ca ai copiat, cand tu de fapt ai invatat macar o data pe semestru ca sa-ti dea si tie un amarat de 6 ca sa nu ramai corigent apoi repetent si uite asa faci 18 ani si tu esti tot in clasa a x-a apoi renunti la scoala vrei somaj si faci scandal pe la colturi ca statul nu-ti ofera nimic bun si nici posibilitatea sa-ti afirmi inteligenta sclipitoare.

| FlorinPx explică (pentru raresandrey):

Am inteles perfect povestea ta de viata...

| sabin89 a răspuns (pentru raresandrey):

Intr-un fel e bine sa ramai repetent, chiar si de mai multe ori. Esti respectat, iti zic copiii "nene".

| floresdemayo a răspuns (pentru sabin89):

Ești grozav! : )))

| aDEeLAa a răspuns:

Iti poti lasa caietul deschis pe banca ta si citesti din el, in timp ce te mai uiti si la prof...sau,poti pune caietul pe banca colegului din fata sau castile acelea fara fir...

| alinbogdann a răspuns:

Il pui pe colegul din spate sa iti sopteasca

| Barbu_Adita_1994 a răspuns:

Poti sa faci traba cu caiatul sa-l lasi pe banca sau poti atunci cand doamna/domnul mai vorbeste cu un caleg ca a intrebat ceva iti intrebi colegul de banca.

| LauraBirca07 a răspuns:

Eu asa fac la biologie(P.S avem bosorog):pun caietul sub banca si citesc din el