| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi niste reguli pentru. o scoala ideala dar sa fie si amuzante. DE EX: Putem sa darmam scoala dar sa facem liniste Cele mai interesante si cele mai multe idei FUNDA! kiss

2 răspunsuri:
| Kissy123 a răspuns:

Phai...vopseste tablalaughing daca clasa este la parter da afara un coleg pe geam sau iesiti toti... aaaa aruncam cu hartie igienica in sc aruncam cu lapte batut in capul profesorilor de la etajlaughing injundam wc-ullaughing

| andreeafrumoasa a răspuns:

Buna! Uite unatongueutem sa ne facem temele, dar in galagie!