| MădăST a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste "dume" dinalea gen : "Ba, stii cine a intrebat de tine? "
-Cine?
-Nimeni" laughing Sunt mai multe dar acum nu mi le mai amintescu

9 răspunsuri:
| RzzV a răspuns:

"Ba, stii cine e curios de intrebarea asta?
-Cine?
Nimeni"

| MădăST explică (pentru RzzV):

Ba da sti ca nu ma intereseaza raspunsul tau de om frustrat! Sincer big grin laughing

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru RzzV):

laughing)) mie chiar mi-a placut rolling on the floor)

| MădăST explică (pentru TheBlackAng3l):

Ma nu ca's eu mai "stricata" sa zic asa, da chiar ma distreaza chestiile astea laughing) si bancurile seci, sincer

| RzzV a răspuns (pentru MădăST):

Pai si al meu a fost banc sec, numa tu te-ai ofticat

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru MădăST):

Pe mine chiar m-a facut sa rand..nu il stiam laughing

| MădăST explică (pentru RzzV):

N-o suna a banc sec

| RzzV a răspuns (pentru MădăST):

De aia a si fost sec

| Warhead a răspuns:

Trebuie să ai un simţ al umorului destul de precar, ca să te amuze aşa ceva. Totuşi,,, Iei, nu iei bacu', seminţele acelaşi gust are." încă mă amuză.