| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri gen fallout 3 sau fallout new vegas.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu acele jocuri, dar iti zic niste jocuri traznet: deci scrii :sara's super spa hollywood
si cand esti pe google dai pe sara's super spa me
sper sa-ti placa.plss dai fundita?

| MasterGamer1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aloo? Cati ani ai? Acela este un joc de pe internet! Fallout 3 costa bani! E joc de calculator. Daca ai un PC de 0. 000005 biti si 0.1 MB RAM nu e vina mea.
Fara suparare dar nimeni nu se mai joaca jocuri de pe internet!

| DarkMan21 a răspuns:

Far Cry 2, Far Cry 3 (ti-l recomand pe 3) Sniper 2, Batlfield 1, 2 si 3 si Skyrim

| LoneWanderer a răspuns:

Ar putea fi de exemplu:Far cry 2 si 3, Skyrim si Oblivion