| Aryutzza7 a întrebat:

Cine imi da conturi si parole de membrii pe club penguin? big grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coolboycoolboy2 scorpion

| violetta4leon a răspuns:

Eu te pot face member pe gratis, dar imi trebuie un cont care are costum de sirena.Eu iti garantez ca merge! E-mail-ul meu este : ruxandragologan@yahoo.co.uk.Trimitemi contul.

| Elenuza123 a răspuns:

Pai eu nu am cont de membru dar am unul care are lucruri tare numele:arpy11 parola:123456789 te rog incearcal iti garantez ca merge!

| Carmen_Guriuc_1980 a răspuns:

EU AM um cont care ie lui fatele meu parola este carmenDE si numele este
deniosa