| anonim_4396 a întrebat:

4. In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului. (De ce procedam astfel | Mai multe informatii despre ce se accepta si ce nu pe TPU)

Chiar nimeni nu respecta treaba asta?

5 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Studenţii nu-şi rezolvă temele aici, au ceva mai multă minte, în schimb kinderii ăştia de 13, maxim 14 ani, au pretenţia să li le rezolvi compuneri întregi. I-auzi.

| Musique a răspuns:

Eu una nu-mi fac temele aici.

| YONTU a răspuns:

Pai unii daca se uita pe pereti la scoala e clar ca trebuie sa le faca altii tema! Asa ca sfatul meu ar fi sa nu va mai uitati pe pereti si sa invatati ca nimeni nu stie ce o sa devenitiwinking!

| ItachiUchiha a răspuns:

Eu nu am pus nici-o intrebare legata de teme.

| catalynx a răspuns:

Am vazut pe blog ca s-a luat o masura dura impotriva celor care isi fac temele aici si celor care ii ajuta, insa de aici si pana la o comunitate perfecta mai e cale lunga de strabatut