| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

A primit cineva suspendare de la multe voturi de nefolositor si stupid?
eu am dat in ultimele 2 saptamana in jur de 80!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, au fost câţiva suspendaţi pe motiv de abuz de funcţia de votare (vezi Wilder, teodoragfi, Rockie, furni, letty, Lucyus, radu, loredana, sorin...de pe această pagină: http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/5/ ).
Dacă sunt date mai multe voturi la rând (negative) unui şi aceluiaşi utilizator, atunci e problemă, nu dacă votezi pe merit (după logica ta).

3 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile explică:

Pai daca oamenii le merita le dau! nu-ti vine sa crezi ca de multi idioti sunt pe situ asta (in proportie de 95%)

| DiamondEyes a răspuns:

Mdah... eu... rolling eyes recunosc

| Ghost a răspuns:

Vezi ca te tin suspendati cam 4 luni de zile