| erema a întrebat:

Acum vreun an mi-am pierdut conturile de mail. Am reușit să recuperez doar facebookul dar nu mai știu parola pentru logarea aici (intru cu fb automat). Ce pot să fac? Vreau să îmi schimb aici parola dar nu știu cum, pentru că e înregistrat cu mail-ul la care nu mai am acces

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scrie problema ta aici: http://www.tpu.ro/contact
Succes!
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Iti poti schimba si adresa de e-mail aferenta contului si parola din "Editare date logare". Vei primi un e-mail de confirmare pe noua adresa pe care introduci.

Alexandra - TPU

| erema explică (pentru TPU.ro):

Nu am nici parola de aici și nici pe email-ul cu care e înregistrat nu pot să intru. mă conectez automat cu facebook. nu mă ajută ce mi-ai propus tu

| TPU.ro a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa revii cu un mesaj la contact. Reusim sa-i dam de cap problemei.

Alexandra - TPU

| onasis1961 a răspuns:

Cum imi pot modifica datele contului?
Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Editare profil" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil. Daca vrei sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola), o poti face din "Editeaza datele de logare" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/

| erema explică (pentru onasis1961):

știu asta, dar îmi cere parola contului vechi pe care eu nu o mai știu

| erema explică (pentru onasis1961):

și nu o pot schimba pentru că mi-am pierdul mail-ul cu care e înregistrat contul. Nu mai am acces.

| erema explică:

îți mulțumesc!