| JahBless a întrebat:

Adresa de email a contului TPU se va face publica sau poate fi gasita de altcinva?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Adresa de mail este confidentiala.
Toti suntem sub protectia anonimatului.

| Biby a răspuns:

Buna.
Nu se poate.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu poate fi gasita

| HappyCandy a răspuns:

TPU iti pastreaza identitatea si numele adevarat genul etc dar si mailul nu e publicat.Aceasta adresa trebuie aratata doar ca sa iti confirmi contul, si daca uiti parola sa iti vine. Deasemenea adresa mai e folosita sa iti trimita mesaje care te informeaza ce e nou, te anunta ca ai un raspuns cistigator etc.

| Minks a răspuns:

Din cate stiu eu, mail-ul e confidential si e folosit doar pentru a te anunta ca ai un mesaj nou / un raspuns nou, etc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata!

| JahBless explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.