| persseuss a întrebat:

Am castigat un tricou pe 18 aprilie si nu am primit nimic pana acum.a mai patit careva asa?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Pai ai primit un email prin iti cereau datele de contact?
http://www.tpu.ro/contact
Trimite maine dimineata un mesaj adminilor si te va lamuri
O zi frumoasa sa ai:)

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu l-ai primit inseamna ca inca nu l-ai castigat.Ca ai fost campionul zilei, da, sunt de acord cu tine.Vezi la profilul meu cate zile am fost pe locul 1. Din toate astea am primit doar unul singur.Cel din 15 ianuarie.Atat.Asa ca nu mi se pare ciudat de ce tu nu ai primit nimic.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu trebuia sa primesc 7. N-am primit nimic desi mi-au cerut datele. Este o pacaleala.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori :(
Oricum, ai fost validată DEJA ca şi câştigătoare pe data de 18 aprilie :)

Vei fi contactată pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Îl primeşti GRATUIT ( prin curier rapid sau prin Poşta Română )!
Tricoul şi taxele de transport sunt suportate de "patronul" site-ului :)

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

În ultima perioadă, Admina Cristina a trimis e-mail-urile la sfârşitul fiecărei săptămâni - acum, DEPINDE dacă/când are timp...

De asemenea, în anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere :(
Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014...

Iar pentru Topul din 30 mai, 9 iunie, 10 iulie şi 16 iulie 2014 ÎNCĂ mai AŞTEPT şi eu :))
Plus încă 2 căni TPU pentru Topul lunii iunie 2014 şi al săptămânii 30 iunie-7 iulie 2014 :)

Toate cele bune.

| persseuss explică (pentru bursuc001):

Mersi,dar datele le am dat de cateva luni bune.si tot nimicwinking

| bursuc001 a răspuns (pentru persseuss):

Cu plăcerewinking

Să sperăm că primim tricourile până la Crăciun rolling on the floor

O seară faină să ai.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu am câștigat de 15 și am primit doar 1 ți se pare normal? laughing

Tu o să îl primești dar trebuie să reamntești mereu adminilor.Scrie la contact.

| Jipa95 a răspuns:

Buna! Trebuia sa trimiti un mesaj la Contact de aici : http://www.tpu.ro/contact si sa le dai datele de livrare, marimea tricoului.

| persseuss explică (pentru Jipa95):

Am dat datele de atunci.dar se pare ca degeaba happy

| LTAA a răspuns:

Eu l-am câștigat pe 16 aprilie, le-am trimis detaliile și nu am mai primit nici un semn până acum. Le voi trimite mesaj.

| persseuss explică (pentru LTAA):

Asa am patit si eu