| jamal000 a întrebat:

A primit vreodata vreun castigator tricou? Eu am castigat tricoul acum cateva luni si nici pana acum nu a ajuns, mi-a mai fost ceruta si adresa...

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Intreaba la contact ce s-a intamplat de nu a ajuns, de obicei intarzie dar nici chiar asa mult.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/contact
Trimite maine dimineata un mesaj adminilor si te va lamuri.
O seara buna:)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Stai liniştit/ă că NU eşti singurul/singura laughing

Am observat că ai ieşit pe primul loc în 2 zile ( 26 iunie + 1 iulie ) : deci, ar TREBUI să primeşti 2 tricouri happy

În anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere sad

Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014...

Iar pentru Topul din 30 mai, 9 iunie, 10 iulie şi 16 iulie 2014 ÎNCĂ mai AŞTEPT şi eu laughing

Plus încă 2 căni TPU pentru Topul lunii iunie 2014 şi al săptămânii 30 iunie-7 iulie 2014 happy

Să sperăm că le primim până la Crăciun rolling on the floor

Toate cele bune.

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Dacă e să ne luăm după "promisiunea" făcută de Alexandra, ar trebui să le primim!
Dar, nu ne-a spus şi când =))

"Toti cei care au castigat tricoul pana pe 27 iulie (inclusiv), il vor primi. De asemenea, si cei care au avut cele mai multe raspunsuri intr-o saptamana vor primi cana TPU.ro.

Spor la raspuns.

Alexandra – TPU" - SURSA :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4707

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fie ca forta sa fie cu tine!
Un castigator tricou, nu la tine a ajuns?
Intreaba o pisica de pe aici, vezi ca albastru chenar ele au.

| Robertyz a răspuns:

Da.O sa vina cu o intarziere relativ mare, insa o sa vina, asa ca stai linistit. Totul tine de timp si pana la urma ii mai inteleg si pe admini, fiindca nu e usor sa te ocupi de site si sa investesti si bani continuu. O zi faina.