| AdrianaNUdrea a întrebat:

a primit cineva pana acum banii de la Deadlus online? am primit si eu un mail cum ca as fi castigat la tombola lunara un cupon in val de :100 lei! a primit careva dintre voi asa ceva?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bravo tie, esti o norocoasa! Eu am scos bani din cont de vreo 2 ori de la Daedalus, dar de cistigat nimic. happy

| AdrianaNUdrea explică (pentru KodrutZ):

Bravo si tie! ma interesa mai mult daca pot da datele mele cu incredere, sunt inscrisa la ei de 2 luni si mai am pana ajung la aceea limita de puncte sa pot scoate banii!

| KodrutZ a răspuns (pentru AdrianaNUdrea):

Pai de ce sa nu le dai cu incredere? Oricum singurul lucru pe care il poate face cineva cu datele alea e sa iti bage bani in cont... happy

| AdrianaNUdrea explică:

Daaaa? deci... ma interesa mai mult daca pot da datele mele cu incredere! bv si tie!