| GamesHacker21 a întrebat:

Am incercat sa postez intrebare si nu mi se posteaza? ce de facut?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai degeaba ai sters torr3nt pentru ca deja intrebarea a fost blocata de site. Pune din nou intrebarea fara a folosii cuvinte gen torr3nt fil3list..etc si apoi o sa mearga. Deci reposteaza intrebarea.

Acum ca sa-ti raspund la intrebare, intra in Start-> click dreapta pe My Computer si ->Proprietati -> aici la ->Tip Sistem iti spune pa cati biti este windowsul tau 32 BIT sau 64 BIT. Daca jocul nu e compatibil cu windowsul inseamna ca tu ai windows pe 32 Bit si jocul este pentru 64 Bit sau invers. Chestia este ca nu poti face nimic in situatia asta decat sa cauti alt pach cu jocul in functie de windowsul care il ai.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai pe asta cum ai postat-o? Probabil ai folosit cuvinte care au blocat intrebarea cum ar fi torr3nt, fil3list...etc

| onasis1961 a răspuns:

Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil.

| pelivanvasil a răspuns:

Ai ales categoria?

| GamesHacker21 explică:

Intrebarea pe care am dorit sa o postez era. Am descarcat un joc de pe net Rise Of Nations si cind dau pe install imi arata ceva de genu ca nu e compatibil cu windows si imi zice sa verific daca windowsul are 64 bit ori 34. Am windows 7 home premium original deci ce e de facut