| TraficDeMentosane a întrebat:

Deci site-ul asta o ia razna angry de o ora incerc sa postez o intrebare si o posteaza numai pe jumatate raised eyebrows! De ce?! I s-a mai intamplat asta cuiva? :d

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

In cazul in care folosesti semne de tipul "< >", intrebarea ta poate fi fragmentata. Incearca sa le elimini si va functiona sa iti postezi toata intrebarea.

Alexandra - TPU

| Esperança a răspuns:

Probabil este inca o eroare a site-ului.
Spune aceasta problema la contact http://www.tpu.ro/contact
Bafta!

| TraficDeMentosane explică:

Nu este lunga... si faza cu scrisul corect, da la asta m-am gandit si eu, dar nu! Am editat-o de n ori si tot nu merge sad.

| cammm a răspuns:

Dai pe intrebarile tale si vezi daca ti-au aprobat-o

cu placerehappy

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Pentru ca nu ai postat`o correct sau ai scris prea mult sau nu ai respectat regulile.

P.S: Mie nu mi s-a intamplathappy

Succes

| Vilcan a răspuns:

Cred ca este prea lunga sau nu scrii corect.