| NeuRoNiLaPliC a întrebat:

Am o curiozitate laughing cati de pe TPU. Cumparati de la spice shop? thinking

6 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

De obicei? cam cat numarul intrebarilor raportatehee hee SI cand binevoiesti sa-i intrebi ce i-a apucat iti spun ca nu-si aduc aminte whistling

| Elektro a răspuns:

Sunt sa stii rolling on the floor)))

| nuamPleaca a răspuns:

Da-va-n p#$! mea de prosti, in loc sa va luati si voi iarba sau ceva "mai sanatos" din care nu muriti, va f$%$% viata cu legale...
N-a murit niciunu fumand iarba, dar luand cacaturi de la spice au murit destui...
Decat sa dai 100LEI pe porcarii d-alea, ia-ti niste iarba happy

| Holocause a răspuns:

laughing,Doamne fereste cred ca 0, eu nu happy, ca nuis drogata

| mgxxtreme13 a răspuns:

Eu unu' m-as angaja si seara cand as pleca acas as incendia 'shopul' happy

| MacBarbie a răspuns:

Buna intrebarea laughing))